Start

Witamy na stronie firmy TECH-TOM Tomasz Zawora.
Firma TECH-TOM od wielu lat związana jest z branżą mechaniczną.
Naszą specjalnością jest obróbka metali oraz materiałów z tworzyw sztucznych i komponentów utwardzanych w pełnym zakresie ich obróbki.

Zajmujemy się dorabianiem części mechanicznych do maszyn i urządzeń linii produkcyjnych. Rozbudowany park maszyn sprawia, że wykonane przez nas elementy spełniają najsurowsze wymogi co do jakości oraz trwałości. Posiadamy duże doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki czemu zdobyliśmy i utwierdzamy wysoką pozycję na rynku producentów elementów maszyn oraz wykonawców usług obróbki i skrawania materiałów.

Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe, zlecone nam zamówienie, począwszy od prostego wałka poprzez koła zębate, do gotowych maszyn według wzoru lub projektu klienta, przy zachowaniu terminu realizacji i ustalonych cen. Posiadamy grono stałych klientów dzięki zapewnieniu wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości realizowanych zleceń, oraz konkurencyjnych cen.

Świadczymy szeroki zakres usług dla firm produkcyjnych z branży mechanicznej, stolarskiej, tartacznej, spożywczej oraz różnych gałęzi przemysłu.

Naszą ofertę kierujemy głównie do odbiorców regionu województwa podkarpackiego oraz województw ościennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą »